Dienos horoskopas visiems 12 zodiako ženklų

Skaitykite horoskopus ir dalinkitės su kitais

Dienos horoskopas

Horoskopas 2019-06-20 (Birželio 20, Ketvirtadienis)
Avinas
1. Avinas (03.21 - 04.20)
Nesiblaškykite: galite praleisti svarbią informaciją, padaryti lemtingų klaidų rašydami, skaičiuodami, dėl to patirsite nemenkų nuostolių. Mažiau klausykite paskalų apie mylimą žmogų, sutuoktinį. Būkite atidūs patarimams, gautiems iš užsieniečių.

Jautis
2. Jautis (04.21 - 05.21))
Vargu ar gerai jausitės, tad priimti sprendimus, veikti neskubėkite. Santykius aiškintis vertėtų tik gražiuoju. Galimi nemenki rūpesčiai dėl didelių investicijų, paskolintų pinigų, jei tai didelė suma.

Dvyniai
3. Dvyniai (05.22 - 06.21)
Neverta skubinti įvykių, galite neišvysti slaptų pavojų, ypač jei reikalas susijęs su pinigais, verslu. Gera diena kuriantiems asmenims: tam tikras stresas gali paskatinti įkvėpimą. Reikėtų labiau kontroliuoti vaikų išdaigas.

Vėžys
4. Vėžys (06.22 - 07.22)
Ši diena nebloga aiškintis, kas nesąžiningas jūsų atžvilgiu darbe ir namuose, tačiau būkite pasirengę ir neteisingiems kaltinimams. Palanku tikrintis sveikatą.

Liūtas
5. Liūtas (07.23 - 08.23)
Nors jausitės tvirčiau, jums geriau kol kas būti neoficialiems lyderiams. Svarbius reikalus paveskite atlikti partneriams, sutuoktiniui. Dalykinių reikalų srityje reikėtų būti atidesniems kitų sąžiningumui: jie gali sulaužyti savo įsipareigojimus.

Mergelė
6. Mergelė (08.24 - 09.23)
Nebijokite streso, jis paskatins išradingumą, sugrąžins proto aiškumą bei jausmų grynumą. Kita vertus, turite pasistengti nepasiduoti emocijoms, likite ramūs optimistai. Ypač tai bus svarbu vertinant santykius su mylimu žmogumi.

Svarstyklės
7. Svarstyklės (09.24 - 10.23)
Įstrigę reikalai nepajudės greičiau, kad ir kiek stengsitės, nebent ryte pavyktų šnektelėti su svarbiu asmeniu. Neapsigaukite vertindami savo galimybes tvarkydami reikalus, versle, meilėje, taip pat atsargiau reaguokite į gautus dalykinius, finansinius pasiūlymus antrąją dienos pusę.

Skorpionas
8. Skorpionas (10.24 - 11.22)
Iki pietų tinkamas laikas prašyti geresnių darbo sąlygų ar didesnio atlyginimo, bet vėliau nesitikėkite, kad kas nors (ypač jūsų vadovas) pasistengs jums padėti ar bent jau suprasti (darbų, atsakomybės tikrai daugiau užkraus, bet algos nepadidins).

Šaulys
9. Šaulys (11.23 - 12.22)
Mažiau planuokite, antrąją dienos pusę būkite pasirengę ne patiems geriausiems netikėtumams. Neverta veltis į finansines avantiūras, bus ne taip, kaip tikėsitės.

Ožiaragis
10. Ožiaragis (12.23 - 01.20)
Nepalanki diena aktyviai veiklai, bet gera apmąstymams, konfidencialiems susitikimams. Netyčia galite sužinoti slaptą nuostolių priežastį, išsiaiškinti, kas jus apvogė, kas mėgina pakenkti jūsų santykiams su mylimu žmogumi, sutuoktiniu.

Vandenis
11. Vandenis (01.21 - 02.19)
Būkite atidūs, ką kalba jūsų partneriai, sutuoktinis, tuomet jūsų jėgos padvigubės, daugės aiškumo, kils puikių sumanymų. Antrąją dienos pusę nerizikuokite nei pinigais, nei meile.

Žuvys
12. Žuvys (02.20 - 03.20)
Iki pietų sėkmingas laikas, ypač moterims. Vėliau įtampa augs, nerimo daugės. Taupykite, nepiktnaudžiaukite jums padedančių asmenų gerumu. Gresia netikėtos išlaidos.

Šaltinis: www.vytautus.com
Draugai: Free Mobile Dating, Funny Quizzes